Revo Uninstaller Pro 4.2.3

Revo Uninstaller Pro, arşivinizde bulunması gereken bir programdır.Bilgisayarınıza kurduğunuz bir uygulamayı,oyunu bir zaman sonra kaldırmak/silmek isterseniz windows un klasik program ekle/kaldır uygulamasına alternatif ve çok daha başarılı bir opsiyondur.Programı kaldırmakla kalmaz kayıt defteri vb. tüm yerlerdeki izlerinide tamamen siler sonuç olarak her daim elinizin altında olması gereken programlardan biridir…

Programın Temel Özellikleri :
– Gelişmiş uygulama kaldırma
– Zorla uygulama kaldırma
– Hızlı ve çoklu uygulama kaldırma
– Gerçek zamanlı kurulum gözetleyicisi
– Kayıt veritabanı (Örneğin programın bir veritabanı var bu veritabanında winrarın neler eklediğini vs. biliyor. Hali ile olası sorunların önüne geçtiği gibi arkada artıkta bırakmıyor)
– Yükleme günlüklerini yönetebilme
– Çoklu yedekleme sistemi (herhangi bir uygulamayı kaldırmadan önce kayıt defterinin yedeğini alır bu sayede olası hatalarda kolaylıkla dönüş yapabilirsiniz)
– Hunter Modu (Bu özellik ile kaldırmak istediğiniz uygulamayı program simgesine sürükleyerek kaldırma, silme vb. işlemler yapabilirsiniz)
– Önemsiz, geçici vb. dosyaları silebilme
– Windows başlangıç yöneticisi
– Windows araçları (Sistem geri yükleme, ağ tanılama, disk birleştirme, sistem özellikleri, güvenlik merkezi, paylaşılan klasörler vb. araçlar içerir)
– Tarayıcı geçmişlerini temizleyebilme
– MS Office Temizleyici
– Windows Cleaner (Windows geçici dosyalar, yaptığınız aramalar vb. birçok gereksiz dosyayı tutar. Bu özellik ile bu dosyaları silebilirsiniz)
– Geri alınamayacak şekilde dosya silme (bu işlem uzun sürer benim bilgisayardamı sorun var demeyin. Bu şekilde dosya silmelerde işlem uzun sürer)
– Veri kurtarma aracı
– Çoklu dil desteği. Türkçe mevcuttur

Uyumlu İşletim Sistemler
Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 ve Windows Server 32 ve 64 bit sistemler ile uyumludur

indirmek için … TIKLAYIN

Rar Şifre : boss

Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir